Nr katalogowy: 503
Wazon szklany
sygn.: Lalique France (ryte)
Francja, Lalique, 4. ćw. XX w.
z parą gołąbków, wew. ruchoma wkładka na sześć pojedyńczych kwiatów;
szkło białe, z zewnątrz matowe, wewnątrz polerowane;
wys. 21,5 cm;
sygn.: Lalique France (ryte)