F. A. NAUMANN (XX w.)
Nr katalogowy: 410
Para głów dziecięcych, 1936
brąz patynowany, wys. 31 cm;
sygn. od tyłu, na krawędzi szyi chłopca:
F. A. NAUMANN 1936