Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891 - 1950)
Nr katalogowy: 241
Pejzaż zimowy z Dunajcem
olej, tektura, 29 x 55 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ