Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)
Nr katalogowy: 222
Napad wilków
olej, tektura, 37 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1931 (data pod ramą)