Jan RUBCZAK (1884 - 1942)
Nr katalogowy: 109
Powóz przed dworem
akwaforta, akwatinta, papier, 5,7 x 8 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Jan Rubczak (ołówkiem)