Johann Baptist HOMANN (1664-1724)
Nr katalogowy857
Mapa Śląska
miedzioryt kolorowany, na papierze żeberkowanym;
Norymberga, pocz. XVIII w.
Norymberga, pocz. XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
859
Ikona - Matka Boska Kazańska
tempera na desce, dwie szpongi grążone;
Rosja, k. XIX w.
Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
861
Ikona - "Nieoczekiwana radość"
tempera na desce z dwiema szpongami, złocenia;
26,8 x 23 x 4 cm.
Rosja, XIX/XX w.
26,8 x 23 x 4 cm.
Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
12 500 zł
863
Ikona - "Boże Narodzenie"
olej na desce z dwiema szpongami; 71 x 52,5 x 4,5 cm.
Rosja, pocz. XX w.
Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
9 500 zł
865
Ikona miniaturowa - Matka Boska z Dzieciątkiem
tempera na desce, srebro pr. 84,
Rosja, Petersburg, złotnik "BS"; po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Zofia MATUSZCZYK-CYGAŃSKA (1915-2011)
Nr katalogowy868
Gobelin "Cygańskie lato"
wełna, len; 155 x 139 cm.
Polska, lata 50.-60. XX w.
Polska, lata 50.-60. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
870
Dywanik- modlitewnik
jedwab, nić metalowa; 110,5 x 54,5 cm;
Iran?, XX w.
Iran?, XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
872
Lampa naftowa
Niemcy, Berlin, firma Otto Müller, k. XIX w.;
kominek - Polska, huta szkła w Zawierciu,
lata 20. XX w.
lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
874
Para lamp naftowych japońskich
Japonia (korpusy); Niemcy, Berlin,
firma Ehrich und Graetz (brennery), XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
901
Bufet art deco
Europa Zachodnia lub Północna,
2 poł. lat 30. XX w.
2 poł. lat 30. XX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
907
Sekretarzyk neorokokowy
palisander, fornir - palisander, intarsje - bukszpan (?);
Europa Zachodnia, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 700 zł
910
Komplet siedzisk w stylu Ludwika Filipa
Europa Środkowa, ok. 1860-80
Cena wywoławcza.
7 600 zł
912
Komoda w stylu Ludwika Filipa
konstrukcja - sosna; fornir - orzech;
79,5 x 108 x 56,5 cm
Polska, ok. 1880.
79,5 x 108 x 56,5 cm
Polska, ok. 1880.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
914
Komoda późnobiedermeierowska
sosna, dębina, fornir - jesion,
żyłka - czerniona grusza (?);
Polska (?), ok. 1840-50
żyłka - czerniona grusza (?);
Polska (?), ok. 1840-50
Cena wywoławcza.
4 600 zł
918
Stół do gry w stylu Ludwika Filipa
Cena wywoławcza.
4 000 zł
920
Sekretera późno klasycystyczna
sosna, fornir - orzech, mosiądz;
Europa Środkowa, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 700 zł
922
Stolik do robótek w stylu Ludwika Filipa
sosna, fornir - mahoń; 81,5 x 62 x 45 cm.
Europa Środkowa, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
924
Stolik do gry klasycystyczny
sosna, fornir - mahoń;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł