811
Broszka secesyjna z opalami
złoto pr. 14 ct, masa łączna 4 150 g.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
816
Kolczyki i brosza
koral blado - różowy, metal, waga całkowita
kompletu 38.000 g.
kompletu 38.000 g.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
818
Pierścionek złoty ze szmaragdem
złoto pr.585, masa łączna wyrobu 4.880 g
Cena wywoławcza.
4 000 zł
821
Bransoleta i kolczyki z granatami
srebro, pr.925 (noszą ślady złocenia),
masa całkowita 5.550 g.
masa całkowita 5.550 g.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
827
Pierścionek z aquamarynem
złoto pr. 14 ct, masa łączna wyrobu 7.420 g
Cena wywoławcza.
3 300 zł
829
Zegarek naręczny damski
srebro złocone, pr. 925; szafir; szkło; pasek ze skóry;
Francja - Szwajcaria, 4 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
4 700 zł
831
Dziadek do orzechów w kształcie krokodyla
żeliwo, odlew; wys. 11 cm, dł. 29 cm, szer. 11 cm.
Niemcy?, Rosja?, k. XIX w.
Niemcy?, Rosja?, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
833
Para podpórek do książek
cyna srebrzona, marmur;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 100 zł
835
Krzyż
drewno czernione, blaszka srebrna tłoczona;
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Konstanty LASZCZKA (1865-1956)
Nr katalogowy837
Plakieta "Błogosławieni miłosierni"
brąz, odlew patynowany; 5,5 x 7,8 x 0,3 cm.
Kraków, 1918
Kraków, 1918
Cena wywoławcza.
2 000 zł
839
Patera secesyjna
szkło mleczne, opalizujące, mosiądz srebrzony;
Europa Zachodnia, Niemcy? pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
841
Kinkiet dwuświecowy
żelazo kute; wys. 48 cm, szer. ca 32 cm, głęb. 9 cm.
Polska, k. XVIII w.
Polska, k. XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
843
Zegar kominkowy, neorokokowy
drewno, szylkret, mosiądz, brąz złocony, szkło;
Francja, Paryż, firma Parrot Freres, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 300 zł
847
Zegar kominkowy portykowy
biały marmur, brąz złocony, mosiądz, szkło;
Szwecja, Töreboda, Westerstrand Uhrfabrik;
ok. poł. XX w.
ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza.
3 300 zł
849
Zegar kominkowy, z kloszem
brąz złocony, emalia;
Wiedeń, XIX/XX w.
Wiedeń, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
853
Żardiniera secesyjna
cyna srebrzona;
Niemcy, WMF, pocz. XX w.
Niemcy, WMF, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Tobias Conrad LOTTER (1717-1777)
Nr katalogowy855
Mapa Afryki
miedzioryt kolorowany na papierze żeberkowanym;
Augsburg, po poł. XVIII w.
Augsburg, po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł