Nr katalogowy: 830
Zegarek naręczny damski
Szwajcaria, firma Omega, 2 poł. XX w.
w sześciobocznej kopercie, z okrągłą tarczą; sekundnik centralny, podział godzinowy kreskowy;
u góry napis: " / OMEGA / AUTOMAT", u dołu: "Geneve"; z boku po prawej stronie okienko kalendarza; bransoleta złocona z masywnych prostokątnych ogniwek;
stal, metal złocony, szkło; koperta 3 x 2,5 x 1 cm; dł. paska ca 16 cm.