Nr katalogowy: 717
Sztućce do ryb środka stołu w etui
srebro próby 1 z głową Minerwy cechowane;
Francja, Besançon?, pocz. XX w.
składające się z trójzębnego widelca i maczetowatej łopatki z zębami i ostrzem z metalu złoconego dekorowanego na odwrocie grawerowanymi motywami róż i konwalii; trzonki srebrne dociążone, rozszerzające się ku końcowi, zdobione wazonami
z owocami i motywami geometrycznymi; sztućce umieszczone w etui introligatorskim z drukowaną nazwą firmy (nieczytelna) z Besançon;
srebro próby 1 z głową Minerwy cechowane (nieczytelne); widelec - dł. 26,3 cm,
szer. 7,5 cm; łopatka - dł. 29,5 cm, szer. 5 cm