Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Nr katalogowy: 453
Jak fotografia wszystkich wiosen, 2010
olej, płótno;
81 x 115,5 cm;
olej, płótno;
81 x 115,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Juliusz Narzyński 010
Na odwrocie napis autorski: Juliusz Narzyński. Inspirowane wierszem
K. K. Baczyńskiego: "Sur le pont d'Avignion"