Krzysztof DUDZIŃSKI - KA-DEE (ur. 1953)
Nr katalogowy: 448
Akt na niebieskim fotelu, 2011/2012
olej, płótno;
120 x 70 cm;
olej, płótno;
120 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: KaDee 2011/12
Na odwrocie napis autorski: Krzysztof Dudziński, pl/ dit Ka-Dee/ olej/
płótno/ huile/ toile/ 120 x 70 cm/ 2011/ 12/ titre: Akt na niebieskim / fotelu