Andrzej STROKA (ur. 1953)
Nr katalogowy: 447
Danae - srebrny deszcz, 2011
akryl, płótno;
73 x 92 cm;
akryl, płótno;
73 x 92 cm;
sygn. p. d.: A Stroka 11 w okręgu / STROKA
Na odwrocie napis: "DANAE - SREBRNY DESZCZ" / ANDRZEJ STROKA
/ 20.07.2011 / Ż.R. (w okręgu)