Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)
Nr katalogowy: 429
Satyr, 1979
olej, płótno;
60 x 81 cm;
olej, płótno;
60 x 81 cm;
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI
Na odwrocie nalepka z zakładu ramiarskiego z Łodzi oraz odręczny
napis: LEWANDOWSKI 56/340