Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)
Nr katalogowy: 423
Światło i mrok, 1970
olej, płótno;
73,5 x 92 cm;
olej, płótno;
73,5 x 92 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jacek Sempoliński 1970
Na odwrocie napis autorski: Światło i mrok/ Szanownemu
Panu Doktorowi Maurycemu/ Mittelstaedtowi z wyrazami
serdecznej wdzięczności i prośbą
o przyjęcie/ J. Sempoliński/ 1980