Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)
Nr katalogowy: 413
Z cyklu - Kąty energetyczne
technika własna, płótno;
92 x 73 cm;
technika własna, płótno;
92 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: z cyklu: KĄTY ENERGETYCZNE | (1975 - 1992) | J. Robakowski