H. KOENIG, XX w
Nr katalogowy: 311
Kompozycja,1985
litografia barwna, papier;
52,5 x 75 cm (wymiar odbitki),
litografia barwna, papier;
84,5 x 61 cm (wymiar arkusza);
sygn. l. d.: H.Koenig 85 h. c (ołówkiem)