Bogdan KORCZOWSKI (ur. 1954)
Nr katalogowy: 306
Kompozycja, 1986
litografia, papier;
62,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
litografia, papier;
sygn. i dat p. d.: Bogdan Korczowski 1986 oraz napis l. d: 7/10 EA.