Paweł PIOTROWICZ CZYSTIAKOW (1832-1919)
Nr katalogowy: 175
Tivoli - źródło w lesie
olej, płótno dublowane; 57 x 41,5 cm
Z tyłu obrazu napis skopiowany ze starego odwrocia