Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)
Nr katalogowy: 149
Ursus i Ligia
olej, płótno; 70,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: M. Krzyżak;
olej, płótno; 70,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: M. Krzyżak;
z prawej wtórny napis na licu obrazu: Kochanej
Matuli i drogiemu ojcu / w dniu Imienin / oraz z okazji 30 lecia szczęśliwego / pożycia małżeńskiego / wdzięczny syn / Kazek / Kraków dn. 24.VI.1948