Irena WEISS - ANERI (1888-1981)
Nr katalogowy: 141
Kwiaty ze stetoskopem, 1953
olej, tektura; 47,5 x 39 cm;
sygn. l. d.: aneri
olej, tektura; 47,5 x 39 cm;
sygn. l. d.: aneri
Obraz reprodukowany w kalendarzu Krakowskiej Izby Lekarskiej na rok 2011. Ponadto uczestniczył przez dwa lata (2010-2012) w wystawie twórczości Aneri "Ars longa vita brevis" w Sali Posiedzeń Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Relacja z wystawy ujęta w: "Galicyjska Gazeta Lekarska", 2010 r., nr 4/117, s. 41-43 (wraz z fotografiami obrazu).