Władysław BOROWICKI (1909-1997)
Nr katalogowy: 128
Kirasjerzy (ci, co całowali jak należy)
olej, płótno; 35 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: W. BOROWICKI
sygn. p. d.: W. BOROWICKI