Kazimierz LASOCKI (1871-1952)
Nr katalogowy: 123
Ogród w Wilkowicach, 1939
olej, płótno; 60 x 73,5 cm;
sygn i dat. l. d.: K. Lasocki. Wilkowice 1939.