Józef WASIOŁEK (1921-2008)
Nr katalogowy: 452
Pejzaż z kościołem w Niedźwiedziu pod Krakowem
olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: J. Wasiołek
sygn. p. d.: J. Wasiołek