Radosław SOWIAK (ur. 1950)
Nr katalogowy: 446
Przewlekła aura migrenowa, 2005
technika mieszana, płótno;
101 x 100,5 cm;
technika mieszana, płótno;
101 x 100,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: R.SOWIAK 2005 / "PRZEWLEKŁA AURA MIGRENOWA"