Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy: 445
Czerwone tulipany, 2012
akryl, płótno;
55 x 46 cm
akryl, płótno;
55 x 46 cm
sygn. i dat. p. d.: 2012 / E.DWURNIK
Na odwrocie opis: 2012 / E. DWURNIK / "CZERWONE TULIPANY<< / NR: XXIII - 508 / 4702