Władysław KUFKO (ur. 1955)
Nr katalogowy: 444
Akwarium, 2012
akryl, olej, płótno;
81 x 120 cm;
akryl, olej, płótno;
81 x 120 cm;
sygn. p. d.: KUFKO
Na odwrocie napis autorski: Władysław Kufko / „AKWARIUM"/ 81 x 120, AKRYL.OL / 2012