Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)
Nr katalogowy: 442
Chmurka, 2012
olej, płyta;
50 x 61 cm (w świetle oprawy);
olej, płyta;
sygn. p. d.: WAŁKUSKI
Na odwrocie napis autorski: WIESLAW WAŁKUSKI / 2012, OIL / MEDJUN-ALKYD / „CHMURKA"