Tomasz KARABOWICZ (ur. 1971)
Nr katalogowy: 439
Ruda brzydula, 2012
olej, płótno;
50,5 x 33,5 cm;
olej, płótno;
50,5 x 33,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: TK w okręgu / 2012 / TOMASZ KARABOWICZ
Na odwrocie napis: TK w okręgu/ 2012 / TOMASZ / KARABOWICZ / KARCZUNEK