Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Nr katalogowy: 438
Powiedz, 1988
akryl, płótno naklejone na deskę,
19,5 x 15 cm;
19,5 x 15 cm;
sygn. i dat. p. g.: Franciszek Maśluszczak. / 1988
Na odwrocie napisy: 508./Franciszek / Maśluszczak / 1988 acryl / tytuł: po-/wiedz/19,5 x15,5