Andrzej STROKA (ur. 1953)
Nr katalogowy: 436
Co dobre wieczorem, w południe już nie, 2009
akryl, płótno;
100 x 70 cm;
akryl, płótno;
100 x 70 cm;
sygn. p. d.: AStroka 09 w okręgu STROKA
Na odwrocie napis autorski: „CO DOBRE WIECZOREM/ W POŁUDNIE JUŻ NIE" / ANDRZEJ STROKA / 24.08.2009 / Ż. R. - W-WA