Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)
Nr katalogowy: 431
Kobieta w błękitach, 1997-99
olej, płótno;
55 x 46 cm;
olej, płótno;
55 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1997 KBereźnicki
Na odwrocie na blejtramie napis: Kiejstut Bereźnicki Kobieta w błękitach, 1997-99, na płótnie: nr M3K -5333/16/99