Marek RADKE (ur. 1952)
Nr katalogowy: 428
Round, 2001
olej, płótno naklejone na deskę;
20 x 20 cm;
20 x 20 cm;
sygn. dat. i opis na odwrocie MAREK RADKE / ROUND /SCHWALENBERG /2001 /M-RADKE / 20 X 20 oraz dwie pieczęcie marek radke częściowo nieczytelne / Atelier MAREK RADKE / Postfach 1112 / de 33804 Oerlinghausen / www.art-randke.eu