Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Nr katalogowy: 419
Bez tytułu, 1975
akwarela, papier naklejony na deskę;
20 x 20 cm;
20 x 20 cm;
sygn. p. d.; Gierowski
Na odwrocie napisy: konfrontacje 1960-1975 r. / oprawa w/g projektu / H. Stażewskiego / aut. / Stefan Gierowski
Praca pochodzi z teki Konfrontacje 1960 - KONFORNTACJE 1975, wyd. Galeria Sztuki Współczesnej Zapiecek