Paweł WEINREB (ur. 1978)
Nr katalogowy: 307
Wielka pustka, 2005
litografia barwna, papier;
59 x 48 cm (wymiar odbitki),
litografia barwna, papier;
59 x 48 cm (wymiar odbitki),
70 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: WEINREB 2005 (ołówkiem),
nr odbitki l. d.: E/A II/III (ołówkiem), śr. d.:-WIELKA PUSTKA-