Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy: 130
Róże żółte
olej, tektura, 38 x 50 cm;
sygn. z lewej: A. Karpiński
olej, tektura, 38 x 50 cm;
sygn. z lewej: A. Karpiński
Na odwrocie odręczny, autorski napis: Roże żołte/ mal./ A. Karpiński/ Krakow