Nr katalogowy: 122
Przedwiośnie
olej, papier; 31 x 45 cm;
sygn. l. d.: WW [monogram wiązany]
olej, papier; 31 x 45 cm;
Na odwrocie pieczęć z faksymile artysty oraz numerem 0031/2