Nr katalogowy: 820
Rzeźba - " Bażanty"
terakota, brązowiona;
Francja, 1 poł. XX w.
na wydłużonej, prostopadłościennej, niskiej podstawie - parka bażantów zwróconych ku sobie: tokujący kogut i ulegle pochylona kurka;
sygn. w narożu podstawy: "R. POLLIN";
terakota, brązowiona; wys. 37,5 cm, dł. 79,5 cm, szer. 14 cm.
Francja, 1 poł. XX w.