Nr katalogowy: 708
Sztućce dla jednej osoby w etui
Szwecja, Sztokholm ?, 1793 r.;
nóż - XIX w.
składające się z łyżki i widelca o trzonkach gładkich, rozszerzających się i zakończonych półkoliście, obrzeżonych rowkowaniem z grawerowanym monogramem CJA oraz noża (nieoryginalny) z kanelowanym, dociążonym trzonkiem i ostrzem ze stali nierdzewnej (trawione SOLINGEN i znak firmy); sztućce w etui introligatorskim, czerwonym, wyłożonym wewnątrz irchą;
srebro sygnowane (nazwisko złotnika nieczytelne), stal;
łyżka - dł. 21 cm,
widelec - dł. 20,6 cm, nóż - dł. 24,5 cm;
waga z nożem 327 g.
Szwecja, Sztokholm ?, 1793 r.; nóż - XIX w.