Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Nr katalogowy: 438
Dno morskie i niebieskie, 1963
olej, płyta;
23 x 43 cm;
olej, płyta;
23 x 43 cm;
sygn. p. g.: W. Popielarczyk
Na odwrocie nalepka z: Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Warszawie