Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)
Nr katalogowy: 420
Rzym - Trastevere Piazza Sant'Egidio, 1965
olej, płótno,
45 x 60 cm
olej, płótno,
45 x 60 cm
sygn. u dołu: W. ZAKRZEWSKI 1965
opisany na odwrocie: W. ZAKRZEWSKI/ 1965/ ROMA/ TRESTEVERE/ PIATZA S. EGIDO/ 45 x 60,
oraz czerwona liczba 25 w kółku