Henryk STRUMIŁŁO (1934-2001)
Nr katalogowy: 418
Obraz VI, 1964
technika mieszana, płótno;
135x 69,5 cm;
technika mieszana, płótno;
135x 69,5 cm;
sygn. na odwrocie: HENRYK STRUMIŁŁO oraz napis: "OBRAZ VI" / 69 x 135 / TECHNIKA MIESZ. 1964 r;