Barbara UR (ur. 1986)
Nr katalogowy: 415
Promienna gwiazda, 1986
olej, koronka - collage, płótno;
90 x 70 cm
90 x 70 cm
sygn. i dat. p. d.: BARBARA UR 1986
Na odwrocie napis autorski: "Promienna Gwiazda"/strahlemsternfőrmig /
70 X 90 / B. Ur 1986