Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)
Nr katalogowy: 409
Bez tytułu, 1975
gwasz, papier czarny naklejony na deskę;
20 x 20 cm;
20 x 20 cm;
sygn. p. d.: KIERZKOWSKI (stempel)
Na odwrocie napisy: konfrontacje 1960-1975 r./ oprawa w/g projektu / H. Stażewskiego / aut. Bronisław Kierzkowski oraz stempel Galeria VAVA / PL Kościuszki /17-307 Mielnik
Praca pochodzi z teki Konfrontacje 1960 - 1975, wyd. Galeria Sztuki Współczesnej Zapiecek