Magdalena WIĘCEK (1924-2008)
Nr katalogowy: 314
Bez tytułu, 1975
tusz, papier naklejony na deskę;
20 x 20 cm;
20 x 20 cm;
sygn. p. d.; M. Więcek
Na odwrocie napisy: Konfrontacje 1960-1975 r. / oprawa w/g projektu / Henryka
Stażewskiego / Autor/ Magdalena Więcek oraz stempel: Galeria VAVA / PL
Kościuszki /17-307 Mielnik
Praca pochodzi z teki Konfrontacje 1960 - 1975, wyd. Galeria Sztuki
Współczesnej Zapiecek