Nr katalogowy: 207
Kobieta z gołąbkiem
brąz patynowany; wys. 43 cm
Francja, 1 ćw. XX w.
siedząca bokiem na wysokim krześle, z lewą nogą założoną na prawą, w bieliźnie i zawoju z ręcznika na głowie, trzymająca na dłoni gołąbka;
na siedzisku słabo czytelna sygnatura: "J. E. Mue" (?); z tyłu kolisty znak gwarancyjny z napisem w otoku: "BRONZE GARANTI PARIS";
w środku: "J. B. / DEPOSEE"; obok bity nr: "A 1596";
brąz patynowany; wys. 43 cm
Francja, 1 ćw. XX w.