Malarz nieokreślony francuski?, XVII w.
Nr katalogowy: 156
Odpoczynek Diany
olej, płótno dublowane;
92,5 x 73,5 cm
olej, płótno dublowane;
92,5 x 73,5 cm
(obraz pierwotnie w formie owalnej, w późniejszym czasie w wyniku dodania naroży otrzymał formę prostokąta)
Wysokiej klasy artystycznej dzieło. Rzadkość na rynku polskim.