Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Nr katalogowy: 140
Portret Feliksa Happe (?)
olej, deska, 46 x 62,6 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi
sygn. wzdłuż prawej krawędzi