Kinga NOWAK (ur. 1977 r.)
Nr katalogowy: 305
Bez tytułu, 2009
olej, płótno, 100 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski
olej, płótno, 100 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: Kinga Nowak / bez tytułu / 100 x 80 cm / olej/płótno / 2009;