Eustachy KOSSAKOWSKI (1925 - 2001)
Nr katalogowy: 202
Grobla, l. 80. XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier, 50,5 x 59,5 cm;
na odwrocie sygn. i dat.(długopisem)