831
Słupek - postument marmur wielobarwny;
Europa Zachodnia, Włochy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

832
Rama ozdobna, neomanierystyczna drewno rzeźbione, złocone;
Europa Zachodnia, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

833
Zegar szafowy, podłogowy Szkocja, Kilmarnock, zegarmistrz
James Allan (odnotowany w 1807).
Cena wywoławcza. 5 500 zł

901
Skrzynia ludowa sosna; 77 x 145 x 68,5 cm;
Dolny Śląsk, 1812.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

902
Wieszak neostylowy dębina; 185 x 92,5 x 25,5 cm.
Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

903
Biurko art deco sklejka, dębina, orzech, fornir - orzech;
Polska, ok. 1925-1930
Cena wywoławcza. 8 000 zł

904
Serwantka secesyjna mahoń; 170,5 x 97 x 42,5 cm.
Europa Środkowa, Polska(?), po 1900
Cena wywoławcza. 9 500 zł

905
Szafka w stylu Ludwika Filipa sosna, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, 1850-1860
Cena wywoławcza. 3 300 zł

906
Cztery krzesła w stylu przejściowym buczyna, mahoń, fornir - mahoń;
Polska, ok. 1840-50
Cena wywoławcza. 6 400 zł

907
Szafka biedermeier sosna, fornir - mahoń;
Polska, ok. 1830
Cena wywoławcza. 3 800 zł

908
Szafa biblioteczna w stylu Ludwika Filipa sosna, fornir - mahoń;
Polska, ok. 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 300 zł

909
Szafka kątowa biedermeier sosna; fornir - mahoń;
Polska, ok. 1840
Cena wywoławcza. 3 800 zł

910
Cztery fotele klasycyzujące buczyna;
Europa Zachodnia, Anglia (?), XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

911
Szafka w stylu biedermeier sosna, fornir - mahoń;
Polska, ok. 1830-1840
Cena wywoławcza. 6 000 zł

912
Serwantka w stylu przejściowym sosna, fornir - mahoń;
Polska, ok. 1850
nóżkach,
Cena wywoławcza. 13 000 zł

913
Serwantka neoklasycystyczna sosna, sklejka, mahoń, orzech;
Europa Środkowa, Polska, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

914
Komoda klasycystyczna sosna, fornir - czereśnia, śliwka, czeczota orzechowa,
jawor, brzoza; okucia - mosiądz;
Kraje Alpejskie (Szwajcaria?), 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

915
Bufet w stylu II Cesarstwa fornir - orzech, czeczota orzechowa,
intarsje - bukszpan(?); okucia - brązy złocone;
Europa Zachodnia, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 35 000 zł

916
Sekretarzyk neorokokowy dębina, fornir - mahoń, intarsje brzoza(?)
podpalana, barwiona;
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

917
Szafa sieniowa w stylu barokowym konstrukcja - dębina, fornir i snycerka - orzech,
ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 90 000 zł